Vidanjör Kiralama

Vidanjör kiralama yoluyla son model vidanjor araçlarımızı kullanarak kanalizasyon, katı atık ve foseptik temizliği yapabilirsiniz. Ankara kiralık vidanjör talebi için iletişime geçin. Vidanjör sistemi insanların oluşturmuş olduğu her türlü katı maddelerin vakum teknolojisi sayesinde temizliğinin sağlanması için dizayn edilmiş araç ekipmanından oluşmaktadır. Vidanjör araçları her türlü atık su taşıma işlerinde kullanılan bir sistem özelliğini taşımaktadır.

Vidanjörler özellikle şehir yaşamı içerisinde evlerde, apartmanlarda ve tüm iş yeri alanı taşıyan mekanlar içerisindeki altyapı kanalizasyon sistemlerinin temizliğinde kullanılmasıdır. Vidanjör araçlarımızı ister aylık isterseniz yıllık olarak sözleşmeli + şöförlü olarak kiralayabilirsiniz. Dilersiniz vidanjör kiralama hizmeti almadan sizlere yapmış olduğumuz anlaşmalar neticesinde bireysel ve kurumsal olarak hizmet alabilirsiniz.

Hava şartlarının çok zor olduğu dönemlerde gerçekleşen tıkanıklık sorunları yağmur sularının da etkisiyle kanalizasyon giderleri tıkanır ve hatta dışarıya taşacak duruma gelir. Özellikle bu durum büyük şehir hayatında sıklıkla rastlamış olduğumuz bir durumdur.

Ankara vidanjör kiralama firması olarak sizi bu sıkıntılardan kurtaracak çözüm önerilerinde bulunmaktayız. Alanında uzman personellerimiz ve son sistem teknolojiye sahip ekipmanlarımız ile hızlı, güvenli ve ekonomik çözümler üreterek her zaman yanınızdayız.

Acil İhtiyaçlarınıza Yönelik Kiralık Vidanjör Araçları


Vidanjör Kiralama

Acil kiralık vidanjör ihtiyaçlarınızda haftanın her günü ve günün her saati bize ulaşabilir ve hızlı hizmet alabilirsiniz. Vidanjör kiralama fiyatları hakkında da müşteri temsilcimiz size yardımcı olacaktır. Son teknoloji vidanjör araçlarını günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabilirsiniz.

Genellikle vidanjör kiralama hizmetlerinden yararlanan müşterilerimiz kamu kurumları, hastaneler, avmler, okullar, fabrikalar, mağazalar kombine kanal temizleme araçlarını kiralamaktadır.

Vidanjör araçlarının kanalizasyon temizleme hizmetlerinin yanı sıra diğer kullanım alanları arasında ise endüstriyel atıkların taşınmasında, fosseptik tankların boşaltılmasında, depo alanlarının temizliğinde ve çamur, birikinti olan her alanın temizliğinde kullanılan sistemlerdir. Vidanjör kiralama hizmetleri hakkında müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletisim Özdoğan Teknik

Vidanjör Kiralama fiyatları Nasıl Belirlenir?


Vidanjör ihtiyacınızın aciliyeti ve kullanılacak yer kiralık vidanjör fiyatları konusunda belirleyicidir. Ankara vidanjör ücretleri için ücretsiz danışma alabilir ve fiyat talep edebilirsiniz. Ayrıca günlük kiralık vidanjör ve haftalık ve aylık kiralama durumlarında da maliyetler değişiklik göstermektedir. Vidanjörlerimizi Ankara dışında da Türkiye'nin her iline kiralayabilmekteyiz.

Vidanjör Kiralama Çözümleri


Kiralık Vidanjör Araçları

Su basmaları, atık suların tahliye edilmesi ve rögar temizliği için vidanjör kiralama hizmeti alınması en pratik çözümdür

Peki vidanjör kiralama tek başına yeterli midir? Elbette yeterli değildir! Çünkü işi bilmeyen birileriyle çalışmak size sadece zaman kaybettirecektir. Vidanjör kiralamak isteyen birçok kişi, temizleme ve tahliye işinin nasıl yapılacağını bilmeden hareket eder. Bunun önüne geçmek için resmi hizmet veren firmamız gibi seçkin firmaların tercih edilmesi gerekir! Vidanjör kiralamak istediğinizde birkaç saatliğine ya da daha uzun süreli kiralamanız mümkün olmaktadır.

Vidanjör denildiğinde aklınıza gelen birçok makine ve borudur. Su tahliye boruları anlamına gelen bu sistemlerin kullanıldığı her yerde, vidanjör kiralama işini başarılı biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Süresi ve verilecek hizmetin detayı ile ilgili gelişmeleri öğrenmek istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vidanjör Kiralama Fiyatları


Saat bazından düşündüğünüzde vidanjör kiralama hizmeti almanız için kısa süreli bir zaman aralığı söz konusu olmaktadır. Özellikle belediyelerin kiralama hizmetleri uzun süreli olurken, bireysel kiralamaların daha kısa süreli olduğu bilinmektedir. İyi bir kiralama firmasından yararlanmak istediğinizde, vidanjörlerin yetkili kişiler tarafından kullanılıyor olması ve sorunsuz biçimde kiralanması mümkün olmaktadır. Vidanjör kiralama için fiyat teklifi alarak ne kadar maliyet çıkarılacağını tahmin edebilirsiniz.

Vidanjör kullanan birçok kişi, bu konuda eğitim almıştır. Son derece önemli olan tahliye konusunda bilinçli ve seri bir işlem yapılması gerekir. Rögarlar genelde yolların ortasındadır ve bu işlem sırasına bölgenin trafiğe kapalı olması istenir. Trafiğe kapalı olan bölge, kısa sürede temizlenerek zaman kaybının önüne geçilir.


Vidanjör Ne İşe Yarar?


  • 1. İnşaat temelinden su çekilmesi
  • 2. Atık suların tahliyesi
  • 3. Kanalizasyonların temizlenmesi
  • 4. Bakterilerin bir yerden başka bir yere taşınması
  • 5. Rögarların rutin olarak temizlenmesi ve tıkalı Kanalizasyonların açılması
  • 6. Evsel atıkların toplanması için rögar temizleyici vidanjör kullanılır.

Çok sayıda işletmenin çöplerinin temizlenmesin de de vidanjör kullanılır. Vidanjör kullanılarak yapılan birçok temizleme işinin sonunda bir belge verilir. Bu belgede ilgili alanın tamamen temiz olduğu belirtilir. Aynı zamanda iyi bir hizmet aldığınızına dair bu belge resmidir. Vidanjör kiralama ve kullanma ihtiyacınız olduğunda firmamızı tercih edebilirsiniz.

Tüm Türkiye Geneline Profesyonel Altyapı Çözümleri

Firmamız olan Özdoğan Vidanjör siz değerli müşterilerimize vidanjör kiralama hizmetini bireysel ve kurumsal olarak vermektedir.Tüm sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.