Kanal Temizleme

Alt yapıların temizliği her zaman profesyonellik gerektirir. Zamanında temizlenmeyen kanallar ise insan sağlığını ciddi oranda rahatsız eder. Kanal temizleme hizmetlerinde sektörde her zaman tecrübeli firmaları hizmet vermesi son derece önemlidir.

Özdoğan Vidanjör olarak son model ekipmanlarımız ve alanında uzman personellerimiz ile altyapı alanında hizmet sağlamaktayız.

Tıkanmış Kanal Hatları Temizliği


Kanal hatlarının tıkanmış olduğunu nasıl anlarsınız? Kanal hattı stabilize olarak çalışmıyor, etrafa kötü kokular yayıyor ise kanal hattı %100 oranda tıkanmış olabilmektedir. Tıkanma öncesinde firmamızı aradığınızda ücretsiz eksperimiz tıkanan kanal hattını inceler. Yapılan inceleme kullanılacak olan malzeme ve ekipmanların listesi hazırlanır. Daha sonra müşterimiz onayı ile işe başlanır ve bir saat gibi kısa bir süre içerisinde kanal gider hatlarının profesyonelce temizliği yapılır.

Kanalların tıkanmasındaki en önemli sebep ise gider hatlarına bırakılan kimyasal maddelerdir. Bunun dışında ise bez parçaları, çocuk bezi, oyuncak, yemek atıkları, katı yağlar, ıslak mendil vb. kanal giderlerini tıkayabilmektedir.

Profesyonel Kanal Temizleme


Ankara kanal temizleme firması olarak siz değerli müşterilerimize her türlü fosseptik çukuru temizliği, kanalizasyon temizleme, kanal yıkama gibi hizmetlerde alanında uzman personellerimiz ile Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye geneline hizmet sağlamaktayız.

Sektörde garantili ve güvenilir bir hizmet almak için, Özdoğan Vidanjör firmasını tercih edebilirsiniz.

Vidanjör Hizmetleri


Firmamız tüm vidanjör hizmetlerini kaliteli ve birbirinden çeşitli vidanjörleri sayesinde en kısa sürede halletmeyi amaçlar. Sahip olduğu kaliteli vidanjörleri sayesinde tesisatlarda meydana gelen sorunları hemen tespit edebilmekte ve çözüme kavuşturmaktadır.

Yalnıza kanal alanında değil aynı zamanda kaçak su tespitleri, baca temizlikleri gibi alanlarda da hizmet vererek en üst seviyeye ulaşmayı hedef edinmektedir.

Tüm Türkiye Geneline Profesyonel Altyapı Çözümleri

Firmamız olan Özdoğan Vidanjör siz değerli müşterilerimize vidanjör kiralama hizmetini bireysel ve kurumsal olarak vermektedir.Tüm sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.