Kanalizasyon Açma

Konutunuz, ofisiniz ya da herhangi işletmeniz, Ankara sınırları içerisinde yer alıyor ve bahse konu alanlarınızın pis su giderleri olan kanallarında tıkanmalar meydana geliyor ise, hiçbir işe bulaşmadan kesin çözümler elde etmeyi istiyor iseniz, işletmemiz Ankara kanal açma işlemlerinde profesyonel hizmetler sunan bir firmadır.

Tıkalı kanalların açılması ve olması muhtemel sağlık sorunlarının ortadan kaldırılması firmamızca hassasiyet ile üzerinde durulan konuların başında gelmektedir.

Kanal Açma Yöntemleri


Kanalizasyon Açma

Tıkalı kanalların açılması farklı yöntemler kullanılarak yerine getirilmektedir. Bu yöntemler, vidanjör denilen aracın kullanılması, kanal açma robotu olarak ifade edilen cihazın kullanılması ya da kanalda büyük çökme meydana geldiyse, kanal üzerinin açılarak arızalı kısmın meydana çıkarılması ve arızalı bölümün komple yeni malzeme ile değiştirilmesi olarak sıralanmaktadır.

Bahsedildiği gibi Ankara kanal açma işlemlerinde, profesyonel hizmetler ve çözüm odaklı hizmetler sunan işletmemiz, ihtiyaç duyan herkesin yardımına yetişecek teknik kapasiteye ve ekipmana sahip konumda bulunmaktadır.

Sunduğumuz hizmetlerde gerek konutlara, gerek ise çevreye, arızanın dışında daha fazla zarar vermeden çalışmak ve olası kirlenmelerin önüne geçmek temel hedefimizdir.

Kanal Açma Süreci


Ankara kanal açma hizmetleri firmamız ile irtibata geçerek randevu aldığınız andan başlamak üzere, normal şartlar altında aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Şayet kanallarınızda malzeme atıklarından ötürü kaynaklanan tıkanmalar görülmüş ise, bu işlemler aynı gün içerisinde çözülmektedir. Tıkanmalar hatların çökmesi üzerine meydana gelmiş ise, sorunun ortadan kaldırılması bazı durumlarda iki ila üç gün civarı sürmektedir.

Tüm Türkiye Geneline Profesyonel Altyapı Çözümleri

Firmamız olan Özdoğan Vidanjör siz değerli müşterilerimize vidanjör kiralama hizmetini bireysel ve kurumsal olarak vermektedir.Tüm sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.