Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı açma artık gelişmiş tıkanıklık görüntüleme sistemiyle destekli bir şekilde yaptığımız bir işlemdir. Tuvalet açma eskisine göre çok kolay ve hasarsız yapılabilmektedir. Tuvalet tıkanıklığı günlük hayatta en çok rastlamış olduğumuz ve teknik temizlik anlamında her gün vermiş olduğumuz hizmetlerimiz arasındadır.

Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimizde hiçbir yeri kırmadan, etrafı dökmeden, kırma işlemlerine maruz kalmadan wc tuvalet açma hizmeti vermekteyiz. Ankara tuvalet tıkanıklığı konusunda ve çevre illerden hatta Türkiye'nin her yerinden müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimiz robot cihazların yardımı ile görüntüleme tespit sistemiyle sorunun nerede olduğu belirlenir ve tuvaletin tıkanıklık sorunu kısa süre içerisinde belirlenerek temizliği sağlanır.

Bu hususta siz değerli müşterilerimizin işinde uzman profesyonel firmalardan destek almanız sizlerin yararına olacaktır. Ankara tuvalet tıkanıklığı açma konusunda lider firma olarak birçok farklı hizmet vermekteyiz.

Tuvaletler Neden Tıkanır?


Tuvaletlerin tıkanma sebebi binanın inşaat yapım aşamasındayken yanlış yapılan tesisat sorunlarından da kaynaklanabilir veya kullanıcı hatalarından da oluşabilmektedir. Bunlardan sizlere birkaç kaçını özetleyecek olursak eğer;


1. Tuvalet kağıtlarının gider içine bırakılmasından tıkanabilir,

2. Tuvalet giderleri içine bırakılan sert cisimlerden dolayı tıkanabilir,

3. Alçı, çimento gibi maddeler tıkayabilir,

4. Kedi kumları, saksı toprakları tuvaleti tıkayabilir.

5. Yukarıda belirtmiş olduğumuz maddeler genellikle tuvalet tıkanıklık sorunu oluşturan maddelerdir.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Giderilir?


Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvaletlerin tıkandığını hissettiğiniz andan itibaren bir daha kullanmamanız ve gider hatları içerisine bir şey bırakmamanız sizlerin yararına olacaktır. Bu konuda teknik temizlik firmalarından destek almanız sizlerin yarına olacaktır. Geçici olarak tıkanıklığı açmak istiyorsanız eğer lavabo açıcı kimyasal maddeler kullanarak gider hatlarınızı kısa süreliğine açabilirsiniz.

Tuvalet Tıkanıklığı Kokusu Neden Olur?


Genellikle kötü koku sorunu tıkalı olan tuvaletlerden dolayı meydana gelmektedir. Tuvalet giderinin çalıştığı halde halen koku geliyor ise bir süre sonra tamamen tıkanacağının belirtisini göstermektedir.

Ankara Özdoğan altyapı temizlik şirketi olarak sektörün lider markası olma yolunda hareket eden şirketimiz başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Tuvalet, mutfak ve banyo giderleriniz de oluşan tıkalı giderlerin robot kanal görüntüleme cihazları ile açıyor ve yeniden sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Öncesi Görüntüleme Yaparız!


Verilecek olan hizmetin kusursuz nitelikte olması açısından robot kanal görüntüleme cihazı ile tıkanıklığın asıl sebebini belirleriz ve tuvalet tıkanıklığı açma işlemini yerine getiririz.

Ankara Tuvalet Açma Fiyatları Ne Kadar?


Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için günün her saati müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Özdoğan Vidanjör ile firmamızdan kaliteli, güvenilir ve garantili bir şekilde uygun fiyatlarla hizmet sağlayan şirketimiz çeşitli tıkanma sorunlarını uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Tuvalet Tıkanıklık Açma


Günlük hayatımız içinde evlerde ve iş yerlerinde veya toplu yaşanılan yerlerde tuvalet tıkanıklık açma gibi bir sorun her zaman irkilticidir.

Artık bu durumda neden tıkandığını gibi bir soru sormak gereksizdir, tuvalet tıkanıklık açma en kısa sürede nasıl yapılır konusu çok daha önemlidir.

Şimdi bu gibi sıhhi tesisat sorunlarında hizmet veren firmaların olduğunu bilmek rahatlatıcıdır. östelik bu firmalar eski model ortalığı kırıp döken tesisatçılar gibi çalışmıyorlar. Tıkalı yer adeta nokta atışı bulunabiliyor. Çünkü artık kameralı görüntüleme ile boru içinin durumu ortaya çıkıyor.

Tuvaletlerin Tıkanma Nedenleri


Gerçekleşmesi zor bir olay olsa bile eğer tuvaletlerin içine katı cisimler atılırsa pis su tesisatı tıkanabilir. Evdeki miniğin tuvalete düşürdüğü küçük bir oyuncak bile buna neden olabilir. Ayrıca pis su tertibatı sırasında tuvalete yeteri kadar eğim verilmemişse de sorunlar başlar. Aynı şeyi gene banyolardaki küvet giderlerinde de yaşayabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklık açma işini yapan ekipler bebek bezi, kondom, poşet, hijyenik ped ya da suda erimeyen cinsten sert tuvalet kağıtlarının tıkanma nedeni olduğunu söylüyorlar. Bu işinde uzman ekipler tıkanan yere ucunda kamera olan minik bir düzenek sarkıtıyorlar. Böylece tıkalı borunun içi görüntüleniyor, tıkalı yer kolayca bulunuyor. Teşhis konuldu mu tedavi de kolaylaşıyor. Tam olarak yeri belirlenen tıkanıklık bu sefer uygun aletler örneğin hızla dönen uygun boyda spiraller kullanılarak açılıyor. Oradaki kütle böylece parçalanmış oluyor.

Hijyene Uygun Çözümler


Bu iş aynı zamanda çok hijyenik. Etrafa pis sular saçılmıyor, gereksiz yere tadilat işi de çıkarmıyor. Böyle bir sorunla karşılaştığınızda tuvalet tıkanıklık açma işini yapan firmaları arayın, her şey çok daha hızlı yürür. Beyaz eşya tamir servisleri veya elektrik arıza ekipleri gibi bu sıhhi tesisat işinde hizmet veren ekipler de iki saat içinde yanınızda olabilirler. İnternet üzerinden hepsine ulaşabilirsiniz. 7/24 faaliyette olan bu firmalar hizmet sektörünün ancak müşteri memnuniyeti ile yürüdüğünü bilen işletmelerdir. Ve her zaman olduğu gibi bir sorunun işi bilenlerce çözülmesi hem paradan hem de zamandan yana daha kârlıdır. Siz de boşuna uğraşmamış olursunuz.

Tüm Türkiye Geneline Profesyonel Altyapı Çözümleri

Firmamız olan Özdoğan Vidanjör siz değerli müşterilerimize vidanjör kiralama hizmetini bireysel ve kurumsal olarak vermektedir.Tüm sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.