Kombine Kanal Temizleme

Sürekli gelişen teknoloji sistemine ayak uydurarak altyapı hizmetlerinde vidanjör araçlarımız ile kombine kanal temizleme teknolojisi kullanarak, yüksek basınçlı su sistemi sayesinde kanalizasyon hatları içerisinde yer alan atıkların parçalanması ve kanalizasyon sistemi içerisinde yer alan atıkların vakum içine çekilmesini sağlayan sisteme denilmektedir.

Gelişen şehir yaşamının etkisiyle kanalizasyon hatlarında belirli aralıklar ile tıkanma sorunları meydana gelebilmektedir. Zaman içerisinde dolan hatlar ise yüksek basınçlı su verebilen ve aldığı pis suyu tank içerisine boşaltan sistem olan kombine kanal temizleme araçları ile temizlenmesi gerekmektedir.

Kombine Kanal Temizleme

Kombine kanalizasyon temizleme öncesinde kanalizasyon görüntüleme yaparak tıkanıklık sorununun nerede olduğunun kesin olarak tespiti yapılır ve daha sonra ise önceden alınan gerekli önlem ve tedbirleri uygulayarak kanal temizleme hizmeti gerçekleştirilir.

En çok kombine kanalizasyon açma hizmetine ihtiyaç duyulan alanlar arasında ise apartmanlar, iş yerleri, villalar, fabrikalar, okullar ve hastane gibi yerleşim yerlerinde çoğu zaman kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise kimyasal katı atık maddelerinin gider hatlarına gönderilmesinden ve belirli bir zaman sonra gider hatlarının kullanılmamasına neden olmasından dolayı anlaşmalı firmalar tarafından vidanjör kiralanmalı veya periyodik olarak temizlikleri sağlanmalıdır.

Bu sistem sayesinde hiçbir kazı işlemi uygulamadan yüksek su basıncı ve vakumla teknolojisi sayesinde kanal tıkanıklığı sıkıntısı çekmeden hızlı ve güvenli olarak temizliğini sağlamaktayız. Vidanjör araçlarımızın en büyük özelliği ise recycle özelliğini taşımasıdır yani geri dönüşüm özelliğini bulundurmaktadır.

Recycle özelliği sayesinde su, işgücü ve zamandan ciddi oranda tasarruf sağlamaktadır. Kanal içinde pis suyu temizleyerek tekrar kanal temizliği için hazır hale getirmesidir.

Özdoğan Vidanjör Araçları

Kiralık Vidanjör


Vidanjör kiralama işiyle ilgilenen birçok kişi gibi biz de en iyi imkanları sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

%100 müşteri memnuniyeti sağlanarak hizmet veren birçok firma gibi biz de kiralık vidanjör konusunda çok hassasız. Evsel ve endüstriyel atıklar, bakteri nakliyeleri ve atık su borularının temizlenmesi için kiralama hizmeti alabilirsiniz. Uygun fiyatlarla hizmet veren birçok firma uygulama sonrasında size bir rapor sunmamaktadır.

Bu da yasal bir denetleme gerektiğinde işinizi zora sokabilir. Kiralık vidanjör hizmeti veren firmamız, güvenilir ve konforlu bir çalışmayla tüm atık su boşaltma sistemleri üzerinde etki göstermektedir.

Günlük, Aylık, Yıllık Kiralamalar


Saatlik de olmak üzere günlük, haftalık, aylık ya da yıllık vidanjör kiralama yapılabilmektedir. Özel bir çalışmayla vakumlama tekniği uygulanan kanalizasyonlar ve giderler son derece önemli alanlardır. Bu alanlardaki sıkıntılar birçok kişiyi etkiler. Çünkü bir mahallenin tüm giderlerini etkileyen kanalizasyonlar taştığında tek bir kişi değil çok sayıda kişiyi etkiler. Bu sürecin en iyi şekilde değerlendirilmesi için kiralama yaptığınız firmaların güvenilir olması önemlidir. Bazen araçlarda sorun yaşanabilir. Bu durumda acilen değiştirilmesi gerekebilir. Size her koşulda destek sağlayacak çözüm ortaklarınız için firmamız güvenilir bir seçim olacaktır.

Kiralık vidanjör son derece önemli olan bir kiralama hizmetidir. Talep ettiğiniz araç sayısı ya da süreye göre en uygun teklifler iletilecektir. Hemen bizimle iletişime geçerek, siz de atık su temizliği ve vidanjör hizmetleri için bizimle iletişime geçmekte gecikmeyin.

Vidanjör Kiralama Fiyatları


Uzun vadede kiralama hizmeti almak istediğinizde, daha ekonomik çözümler bulabilirsiniz. Bazen yıl boyu kiralama ihtiyacı duyulurken bazen saatlik talepler de iletilir. Trafiğin durumuna göre değişecek olan vidanjör kiralama fiyatları, genelde bu işi ihmal ettiğinizde yaşayacağınız sorunlar kadar pahalı değildir. Bu yüzden uygun fiyatlarla elde edeceğiniz kiralama hizmeti sizin için sağlıklı sonuçlar doğuracak bakteri temizlenmesini sağlamaktadır.

Ne amaçla olursa olsun en iyi şekilde iş yaptırmak için kiralık vidanjör hizmeti alabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçerek, kiralık vidanjörlerle ilgili teklif alabilir, ihtiyacınız olan hizmeti rapor ve tutanaklarla almayı talep edebilirsiniz.

Tüm Türkiye Geneline Profesyonel Altyapı Çözümleri

Firmamız olan Özdoğan Vidanjör siz değerli müşterilerimize vidanjör kiralama hizmetini bireysel ve kurumsal olarak vermektedir.Tüm sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.