Lavabo Açma

Evlerimizin adeta merkezi olan mutfaklardaki lavabo açma sorununa ilaveten banyo lavabolarının açılması sorunuyla da sık sık karşılaşmaktayız.

Gider tıkanması, kanalizasyon tıkanması ve lavabo açma gibi sorunlar yurt, huzur evi, hastane, okul, fabrika gibi toplu yaşam alanlarında yaşanıyorsa durum çok daha kritik bir hal alabilir. Lütfen bilir bilmez öğütlerle uğraşmaya, lavabolara litrelerce sirke dökmeye ya da kendinizi kimyasalların kokusunda zehirlemeye kalkmayın. İşi bilenlere bırakın.

Tıkalı Lavaboların Sorunu Büyüdüğünde


Tabii ki evlerde tıkanan lavaboları ilk anda kendiniz açmayı deneyeceksiniz. Herkesin bildiği pompalama çoğunlukla işe yarayan bir uygulamadır. Zaten mutfak lavaboları yemek artıklarının doğrudan lavaboya dökülmesi yüzünden tıkanmaktadır. Musluk süzgeci denilen küçücük bir aparat kullanmak bu yüzden çok işe yarar.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Ayrıca yemek veya kızartma yağlarını da lavabolara atmaktan vazgeçin. Hem tıkanmaya hem de kökü kokulara neden olurlar. Banyo lavaboları ise daha çok kıl, saç ve fazla miktarda yığılan eriyik sabunlar yüzünden tıkanırlar. Bu gibi nedenler yüzünden yaşanan tıkanıklıklar sonucu herkes lavabo açma işlemlerini deneyebilir. Ama gene de sorunu çözemeyebilirsiniz.

Evlerde Sık Sık Görülen Lavobo Sorunları


Lavabodan su taşıyor sözü artık eşiniz tarafından yarı panik halinde söylenmeye başlamış olabilir. Vakit kaybetmeden ilgili temizlik ekibini arayın. 7/24 bu konuda çalışan firmalara ulaşabilirsiniz. Biz temizlik ekibi dedik, siz tıkanıklıkları açma ekibi, modern sıhhi tesisat ekibi, makine kullanan tesisatçılar diyebilirsiniz. Eski yöntemlerden farklı olarak robotik cihazlarla borulardaki, kanallardaki hatta büyük kanalizasyon sistemlerindeki tıkanıklıkları görüntüleme ile tespit eden bu ekipler sizi hem zaman kaybetmekten hem de zahmetten kurtarmaktadırlar.

İnternette bu firmalar ile ilgili araştırmalar yaptığınız zaman ciddi iş anlayışı içinde çalışanların gerekli iş tulumunu giydiklerini, kanalizasyon tıkanıklığı gibi büyük sorunların çözümündeyse baştan aşağı özel kıyafetlerle çalıştıklarını ve ellerinde özel tıkanıklık açıcı cihazlar olduğunu göreceksiniz. Lavabo açma ya da küvet açma gibi işler de bu ekipler tarafından kolayca yapılmaktadır. Çoğunlukla her semte servis yapabilirler.

Tüm Türkiye Geneline Profesyonel Altyapı Çözümleri

Firmamız olan Özdoğan Vidanjör siz değerli müşterilerimize vidanjör kiralama hizmetini bireysel ve kurumsal olarak vermektedir.Tüm sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.