Vidanjör Hizmetleri

Profesyonel vidanjör hizmetleri : son model vidanjör araçlarımız ile kombine kanal temizliği, atık su ve foseptik temizliği, kanalizasyon açma hizmetleri sunmaktayız. Vidanjör araçlarımız ile evsel nitelikteki atık suların İski ve İsu gibi yetkili izin belgeleri alınarak atıksu arıtma tesisine bağlantılarını kanallara dökmeye yetkilidir. Kimyasal niteliği taşıyan atıkların valilik tarafından firmamıza verilen onay yetki belgeleri ile arıtma tesislerine bertaraf edilmesi, dökülmesi hizmetlerini ve diğer tüm vidanjör hizmetleri Ankara ve Türkiye'nin her ilinde sunmaktadır.

Deneyimli eleman kadromuz ve son model vidanjör araçlarımız ile kanal altyapılarını yeniliyor, atık suların çekimini sağlıyoruz. Özdoğan Teknik periyodik bakımlar için dolum tesislerinde, yakıt tankları, boya kabini havuzları, fosseptik kuyuları, arıtma tesisi havuzları vb. atıkların muhafaza edildiği proses kabinlerinin ve açık/kapalı kanalların temizlenmesi, çıkan atıksuların yönetmeliklere uygun olarak uzaklaştırılması hizmetlerini sunmaktadır.

Günümüz teknolojisi çağı sayesinde artık kazı işleri yapılmadan kombine kanal temizleme araçları sayesinde kanal temizleme işlemleri yapılmaktadır. Yüksek su basıncı ve vakum teknolojisine bağlı olarak çalışan vidanjör araçlarımız tıkanıkları çok rahat bir düzeyde açabilmektedir.

Vidanjör Nedir?


Vidanjör, evsel veya endüstriyel atıkların depolandığı çukurların, foseptik kuyularının boşaltılmasında, tıkalı kanalizasyon kanal ve borularını açmada kullanılan araçlara denir. Evlerde yer alan tuvalet gibi özel alanlardan, genel şehir logarlarına kadar kanalizasyon sisteminin her bir aşamasında yaşanabilecek tıkanıklıkların basit ve güvenli çözümü vidanjörlerle sağlanır. Kanal temizleme ve tıkanıklık açma işlemleri için Vidanjörler hem teknolojik hem de sağlıklı bir hizmet sunar. Vidanjör hizmetleri ve değişik durumlarda uyguladığımız çözümler için bizle iletişime geçin.

Vidanjör Hizmetleri Hangi Durumlarda İşe Yarar?


Vidanjör hizmetlerinin kapsamı oldukça geniştir. Evlerde, inşaat alanlarında, özel işletme ve fabrikalarda, şehir kanalizasyon altyapı sistemlerinde gerekli olabilecek atık su ve katı maddelerinde tahliyesinde, tıkanıklık ve kötü kokuların giderilmesinde vidanjör hizmetlerinden yararlanılır.

Ankara Vidanjör hizmetleri şunlardan oluşur:

  • Atık suların nakliyesi
  • Kanal ve boruların görüntülenme ve tıkanıklıkların giderilmesi
  • Kanal temizleme
  • Kanalizasyon sistemlerinin açılması
  • Logar tıkanıklıklarının giderilmesi
  • Banyo, tuvalet ve mutfak tıkanıklıklarının açılması ve temizlenmesi
  • Gider kokularına sebep olan daralma ve tıkanıklıkların giderilmesi
  • Foseptik çukurlarının boşaltılması ve iç temizliği
  • Atık depolama kuyu ve havuzlarının boşaltılması, taban ve duvarlarının temizlenmesi
  • Vidanjör kiralama

Yeni geliştirilen teknolojiler sayesinde tıkanıklıkların tespiti, giderilmesi ve atıkların uygun şekilde uzaklaştırılması işlemleri çok daha kolay ve kısa sürede, kesin çözüme ulaştıracak yöntemlerle yapılmaktadır. Tıkanıklığın giderilmesi ve kanal açma hizmetlerinde kırma, dökme, kazma gibi zarar veren işlemlere ihtiyaç duyulmaz. Ufak çaplı boru ve kanallarda robot cihazların yardımıyla tıkanıklığın yaşandığı noktalar hatasız bir şekilde görüntülenerek tespit edilir, herhangi bir tahribe neden olmadan tıkanıklığa sebep olan katı atıklar basınçlı su yardımıyla yumuşatılır, sürüklenir ve vakumlanarak çekilir. İnsan sağlığına ve çevreye zararlı bakterileri barındırabilecek atıklar, zararsız hale getirilerek vidanjör tankına aktarılır, yönetmeliklere uygun bir şekilde uzaklaştırılır.

Vidanjör Hizmetleri

Ankara Vidanjör Fiyatları İçin İletişime Geçin!


Özdoğan Vidanjör Antalya, Bursa, Konya, Kayseri, de dahil olmak üzere Türkiye'nin her köşesine hizmet vermektedir.

İletişim ve Fiyat Talebi için tıklayınız.

Son Teknoloji Vidanjör Hizmetleri


Vidanjör hizmeti sunduğumuz araçlarımızla yağmur sonrası oluşabilen çamur, kum, bitki artıkları, çöp ve su birikintilerinin çekilme işlemleri yapılır. Şehir altyapı sorunlarından kaynaklanan logar taşmaları ve kötü kokuların giderilmesi için de vidanjör hizmetlerinden yararlanılır.

Lavabo, tuvalet ve diğer giderlerde görülebilecek kötü kokular boru ve kanallarda daralma ve tıkanıklığın işaretleridirler. Henüz işliyor olsalar bile, gider kaynaklı kokular yakın zamanda giderin çalışmasını engelleyecek şekilde tıkanıklığın meydana geleceğinin işaretleridir. İç mekanlarda görülebilecek tıkanıklık ve kötü koku gibi gider sorunları, inşaat aşamasında veya daha sonra yapılmış hatalı tesisat çalışmalarından kaynaklanıyor olabileceği gibi, kullanıcı hatalarından da kaynaklanabilir.

Vidanjörlü temizlik sistemi ile arıtma tesislerinin havuzlarının boşaltılması, dip yan duvarlarının temizlenmesi, çıkan bakteri, çamur ve atık suların boşaltılmasını yapmaktadır. Tüm belirtmiş olduğumuz unsurlar yönetmeliğe uygun olarak yapılır ve her türlü iş sağlığının korunması, güven altına alınması sağlanacak şekilde müşterilerimize sunulmaktadır.

Kombine kanalizasyon temizleme araçlarının en büyük özelliği ise geri dönüşüm fonksiyonunun olmasıdır. Geri dönüşüm özelliği ile kanal içerisinde bulunan suyu temizleyerek tekrar kanal temizliği için hazır hale getirebilirler.

Yağmur kanalı, atıksu kanalı, atıksu arıtma tesisi giriş kanalları vb. her türlü açık/kapalı kanalın temizlenmesi ve çıkan atıkların yönetmeliklere uygun şekilde uzaklaştırılması işleri konusunda uzman personelimiz ve vidanjör donanımlı araçlarımız ile kanal temizleme ve kanal açımı yapılmaktadır.

Profesyonel Vidanjör Hizmetleri


Vidanjör Hizmetleri

Belediyecilik ve endüstri sektörlerinde çok önemli olan vidanjör hizmetleri, kanalizasyon temizliği için son derece önemlidir.

Evlerde çok önemli bir yeri olan kanalizasyon sorunlarının giderilmesi için vidanjör hizmetleri alabilirsiniz. Bu tür hizmetlerden yararlanmak isteyenler saatlik, günlük ya da haftalık kiralama yapıyor. Güvenilir bir hizmet almak istediğinizde vidanjör hizmetimiz emrinizde olacaktır. İşyerleri, belediyeler ya da fabrikalar düzenli vidanjör kiralama hizmetimizden yararlanabilmektedir.

Uygun bir çalışma yaptırmak istediğinizde güvenilir ve sertifikalı olan firmaları tercih edebilirsiniz. Günün her saati yararlanabileceğiniz vidanjör hizmetimiz, acil durumlar ve rutin kiralama işleriniz için size destek verecektir.

Sorunsuz Vidanjör Uygulamaları


Profesyonellerimiz aracılığıyla kullanılan vidanjörler, sorunsuz bir hizmet almanızı kolaylaştırarak mekanlarda büyük sorunlar oluşmasını önleyecektir. Özellikle plastik atıkların büyük zararlar verdiği bu alanlar, vidanjör uygulamaları sayesinde temizlendiğinde sorunsuz kullanılmaktadır. Vidanjör tercih edenler için birçok farklı uygulama vardır. Ama yaygın olarak tercih edilen vakumlama sistemleri ile güvenilir vidanjör hizmetleri alabilirsiniz.

İnşaat ve endüstriyel sektörlerin yoğun olduğu alanlarda tercih edeceğiniz birçok uygulama bölgedeki lavabo ve tuvalet giderlerini de etkiler. Bu etkinin zarar verici olmaması için son derece önemli olan vidanjör hizmetleri 6 ayda bir ya da yılda bir olarak alınmalıdır. Düzenli olarak alacağınız bu hizmetler sayesinde vidanjörlerin yenilenmesi kolaylaşacaktır. Vidanjör gibi bir aracın söz konusu olduğu durumlarda aracın bakımlarının yapılmış olması da çok önemlidir. Bu yüzden kiralama işi basite alınmamalı, kiralık vidanjör hizmeti veren firmalar iyice araştırılmalıdır.

Vidanjör Kiralama


Uygun fiyatlarla vidanjör kiralama hizmeti alarak, bu alanlardaki temizlik işlerinizi yaptırabilirsiniz. Her işleminiz sonrası temizlik belgesi veren firmamız gibi güvenilir firmalarla çalışın. Tamamen temizliğin yapıldığına dair verilecek rapor sayesinde resmi makamlarla sorun yaşamanızın da önüne geçebilirsiniz.

Lağımların taşması, zarar verici bakterilerin yayılmasına ve kötü kokunun tüm alanda bulunmasına neden olur. Doğru bir uygulama yapıldığında bu tür problemlerin ortadan kalkması mümkün olabilir. Vidanjör hizmetleri alanlar için son derece önemli olan maliyetler konusunda güvenilir hizmet almaktadır. Bu hizmetler işin yetkili kişiler tarafından yapılmasıyla kısa sürede uygulanmaktadır.

Tüm Türkiye Geneline Profesyonel Altyapı Çözümleri

Firmamız olan Özdoğan Vidanjör siz değerli müşterilerimize vidanjör kiralama hizmetini bireysel ve kurumsal olarak vermektedir.Tüm sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.