Vidanjör Hortumu

Tıkalı olan kanalizasyonların açılması için, kullanılan araçların en önemli parçalarından birisi de Vidanjör Hortumu’dur. Çünkü Vidanjör Hortumu kanalizasyon içinde zarar görmemesi için sağlam ve aynı zamanda esnek bir yapıda olması gerekmektedir. Tüm bunların yanında yüksek emiş gücüne karşı üstün olarak bir direnç sergilemesi gerekmektedir. Bu unsurları içinde barındıran özel bir bileşime sahip olan vidanjör hortumu işini doğru şekilde yapabilmesi için profesyonel şekilde özel üretimden geçmesi ve testlerinin doğru şekilde yapılmış olması gerekmektedir.

Özdoğan Vidanjör firması olarak bu alanda en iyi hizmeti sunmak ve müşterilerimize verdiğimiz hizmette sorun yaşamamak adına her zaman profesyonel ürünleri tercih etmekteyiz.

Sağlam ve dayanıklılık konusunda en iyi ürünü araçlarımıza entegre ederek, istenen özel şartlara uygun opsiyonlu şekilde çalışma imkânına sahibiz. Böylece müşterilerimiz her zaman alacakları hizmetten memnun ve profesyonel şekilde işlerini halletmenin keyfini yaşayabilmektedir.

Vidanjör hortumları özel sağlamlık testlerinden geçirilmektedir. Yapılan testlerin tümünden başarılı şekilde geçen hortumlar satışa sunulmaktadır. Bu hortumları satın alan firmamız, tüm araçlarda en iyi ürünü tercih etmektedir. Verilen hizmetle paralel olarak filomuzda yer alan yüksek emiş gücüne sahip farklı araçları tercih ederek, kanalizasyona en uygun aracı yönlendirmekteyiz. Böylece her zaman profesyonel şekilde hizmet sunarak, en üstün hizmet ile müşterilerimizi buluşturabilmekteyiz.

Vidanjör Hortumu

Vidanjör hortumları farklı kalite ve standartlarda üretilmektedir. Her ürün kendi kullanım alanına uygun şekilde kullanılmalı böylece olası sorunların önüne geçilmelidir. Özdoğan vidanjör firması olarak bizler, gerek araçlarımızda gerekse diğer alanlarda ihtiyaç duyulan en iyi ürünleri tercih ederek sorunsuz ve kusursuz bir hizmet anlayışı ile daima müşteri memnuniyetini gözeterek hizmet veriyoruz.

Sizler de vidanjör hizmeti almak istediğinizde, filosunda birbirinden farklı pek çok aracı bulunduran, her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışan bir ekip ile çalışmak için, Özdoğan Teknik firmasını tercih edebilirsiniz. Her geçen yıl yeni eklenen araç filosu ile sürekli büyüyen bir firmamız, geçmişten aldığı deneyim ve mutlu müşterileri ile geleceğe emin adımlarla yürüyen bir firmadır.

Vidanjör Hortumu Kaç Metre

Büyük kanal hortumunun genişliği bir parmak büyüklüğünde ve 120 mt uzunluğundadır. Her türlü başlık bulunmakta ve her türlü tıkanıklık açılmaktadır. Küçük çaplı kanalların yıkanmasında kullanılabilecek ½” çapında ve 60 mt uzunlukta kanal hortumu içeren ikinci bir hortum tamburu bulunmaktadır.

Kanal Açma Hortumları Başlığı

Kanal Açma hortumları yüksek basınçla temizleme yapılacak alanlarda kullanılan hortum çeşitleridir. Genel olarak kanalizasyon temizleme ve kanal açma işlerinde kullanılmaktadır. Temizlik işlemi yüksek basınçlı su kanal açma hortumu ve ucuna bağlanan nozul (kanal açma başlığı) ile yapılmaktadır.

Hortum ÇapıDelik ÇıkışıDelik ÇapıBoyAğırlıkÇapAçı
1/2"6+12,3 mm49 mm0,112 kg30 mm30°
1/2"52,3 mm49 mm0,112 kg30 mm30°
1/2"6+11,2 mm49 mm0,112 kg30 mm30°
1/2"7+11,7 mm49 mm0,112 kg30 mm30°
3/4"8+1-69 mm0,510 kg48,5 mm25°
1"8+1-82 mm0,980 kg62 mm25°
Tüm Türkiye Geneline Profesyonel Altyapı Çözümleri

Firmamız olan Özdoğan Vidanjör siz değerli müşterilerimize vidanjör kiralama hizmetini bireysel ve kurumsal olarak vermektedir.Tüm sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.