Vidanjör Nasıl Çalışır?

Vidanjör Nasıl Çalışır? santrifuj pompa ile sıvının buluşmasının ardından, yüksek emiş gücü ile tanka sıvıyı geçici olarak doldurmaya başlar. Emiş gücünün yüksek olması ile birlikte katı ve tıkanmayı ortaya çıkaran unsurlar parçalanır. Bu etki ile beraber artık kanalizasyonlar açılarak normal akışına devam etmeye başlar.

Vidanjörler günümüzde büyük ölçüde ihtiyaç duyulan araçlardan birisidir. Vidanjör araçları üzerinde yer alan tankı aracın büyüklüğüne ve emme gücüne göre farklılık gösterir. Yüksek emiş gücüne sahip olan vidanjör tanklarının hacmi büyük iken, düşük emme gücüne sahip olanlar ise oldukça farklıdır.

Vidanjörler bu bağlamda her zaman profesyonel şekilde kullanılması gereken ve tamamen deneyim sahibi olan personeller tarafından kumanda edilmesi zorunlu olan araçlardır. Çünkü yapılacak olan yanlış bir hareket sonucunda kanalizasyon sisteminde ciddi tahribatlar ortaya çıkabilmektedir. Bu yüzden işinde deneyimli olan firmamız ile çalışmanızı öneririz.

Vidanjör Nerede Kullanılır?

Santrifuj pompa sayesinde emiş sağlayarak, şehirler kanalizasyon hatlarında oluşan tıkanıklığı giderir. Kırsal alanlarda ise Santrifuj Pompa yardımıyla foseptik kuyularını boşaltma işleminde kullanılırlar.

Tüm Türkiye Geneline Profesyonel Altyapı Çözümleri

Firmamız olan Özdoğan Vidanjör siz değerli müşterilerimize vidanjör kiralama hizmetini bireysel ve kurumsal olarak vermektedir.Tüm sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.