İş Projesi
8.258
İş Proje Başarısı
Vidanjör Aracı
10
Vidanjör Aracı
Personel Kadrosu
29
Deneyimli Personel
Mutlu Müşteri
20.000
Mutlu Müşteri

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara kanal temizleme firması olarak altyapı hizmetlerinde firmamıza sıklıkla yöneltilen soruların cevaplarını sizler için yanıtladık buyurun beraber inceleyelim.

Personel Kadrosu

Vidanjör Nedir?

Vidanjör Nasıl Çalışır?

Emme borusu yardımıyla sıvı ile temasa gerilmesi ardından Santrifuj Pompanın emiş gücüyle tanklarının doldurulmasıyla çalışmaktadır. Vidanjör Nasıl Çalışır?

Vidanjör Nerede Kullanılır?

Vidanjör sisteminde bulunan yüksek emme pompası sayesinde şehir kanalizasyon hatları içerisinde oluşan her türlü birikintiyi ve tıkanıklığı tank içine atılmasıyla kullanılan bir sistemdir.

Kanal Temizleme Nedir?

Kanal temizleme her türlü tıkanıklık sorunlarında vidanjör araçlarıyla veya küçük makine parkurunda olan makineler yardımı ile her türlü tuvalet, mutfak, banyo gibi tıkanıklıkların açılmasındaki verilen hizmet türü kanal temizleme hizmetidir.

Foseptik Çukuru Nedir?

Alt yapısı bulunmayan yerleşim alanları içerisinde biriken pis su giderlerinin toplanmış olduğu çukura foseptik çukuru denilir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın!

Kuka Nedir?

Kuka, kanalizasyon sistemleri içerisindeki biriken pis su kanallarında meydana gelen tıkanıklıkları yüksek basınçlı suyun itme ve parçalama etkisi ile dışarıya tahliye edilmesini sağlamaktadır. Kombine kanal temizleme araçları ile yapılabilecek bir hizmet türüdür ve özel bir donanıma sahip olması gereken araçlar tarafından yapılabilmektedir.

Neden Özdoğan Vidanjör

Özdoğan Vidanjör altyapı ve inşaat sektöründe oluşan sıkıntıları ve sektördeki gelişmeleri sürekli takip ederek müşteri memnuniyeti kapsamında çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.
Alt yapı hizmetlerinde neden firmamızı tercih etmelisiniz?

Kanal temizleme, vidanjör çalışmaları, tıkanıklık açma, foseptik çukuru temizliği vb. hizmetlerin tümü deneyim ve tecrübe sahibi firmalar ve personeller tarafından yürütülmesi gereken bir hizmet türüdür. Bu konuda yılların vermiş olduğu tecrübelere güvenerek hareket ederek Özdoğan Vidanjör işinde gerekli özveriyi göstererek çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Bunlar yanında Ankara ve diğer illerde her ölçekte Pimaş açma, lavabo ve mutfak tıkanıklığı açma servisi de veriyoruz.

Alt yapı hizmetlerinde firmaları muhakkak iyi düzeyde araştırmalı, hizmet alacağınız firmaların yetki belgelerini sorgulamanız alacağınız hizmetin kalitesini arttıracak önemli bir unsur olduğunu belirtmek isteriz.

  • Alanında Uzman Deneyimli Personel Kadrosu
  • Son Teknoloji Altyapı Ekipmanları
  • Tüm Türkiye Geneline Hizmet Ağı
  • Banyo Lavabo ve Mutfak Tıkanıklığı Açma
  • Kanalizasyon ve Kanal Görüntüleme Teknolojisi
  • Kombine Kanalizasyon Temizleme Araçları
  • Günlük, Aylık ve Yıllık Vidanjör Kiralama
  • Ücretsiz Danışmanlık ve Ekspertiz Hizmetleri
  • Pimaş Açma ve Gider Açma Servisi
  • Foseptik Kuyusu Temizliği
Tüm Türkiye Geneline Profesyonel Altyapı Çözümleri

Firmamız olan Özdoğan Vidanjör siz değerli müşterilerimize vidanjör kiralama hizmetini bireysel ve kurumsal olarak vermektedir.Tüm sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.